برگزاری تشریفات عقد و ازدواج

برگزاری مراسم ختم
برگزاری مراسم ختم
فوریه 5, 2018
تالار و رستوران
تالار و رستوران
فوریه 5, 2018
Show all
برگزاری تشریفات عقد و ازدواج

برگزاری تشریفات عقد و ازدواج

برگزاری تشریفات عقد و ازدواج

برگزاری تشریفات عقد و ازدواج به صورتی کامل و بدون نقص برگزار گردد. برگزاری تشریفات عقد و ازدواج گرچه مانند مجالس عروسی از پیچیدگی و هزینه های بالا به دلیل تعداد کمتر میهمانان برخوردار است اما به همان دلیلی که گفته شد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برگزاری تشریفات عقد و ازدواج هامی پارسه با سابقه برگزاری بیش از ۷۰۰ پروژه اجرایی که حدود ۲۰۰ پروژه آن برگزاری تشریفات مجالس عقد بوده است به خوبی نسبت ظرایف اجرای این گونه مجالس واقف بوده و نسبت به ریزه کاری های آن آگاهی کامل دارد. با سپردن برگزاری تشریفات عقد و ازدواج خود به تشریفات هامی پارسه می توانید شبی خاطره انگیز خلق کنید.

برگزاری تشریفات عقد و ازدواج تشریفات عروسی و خدمات مجالس صبور با بیش از 20 سال تجربه مفید در امر تشریفات عروسی ، هتل داری ، تالارداری و رستوران داری با مدیریت علیرضا صبور طراح و متخصص تشریفات با هدف کمک به زوجهای جوان در برگزاری تشریفات عقد و ازدواج هر چه باشکوه تر مراسمهای خاص ایشان بنیان نهاده شد.

برگزاری تشریفات عقد و ازدواج هامی پارسه با استعانت از خداوند متعال و در اختیار داشتن کادری مجرب به همراه امکانات عالی از قبیل هتل ، تالار پذیرائی، رستوران ، سفره خانه و باغ تالارهای رویائی همواره سعی نموده است با فراهم آوردن محیطی آرام و عاری از هرگونه استرس به برگزاری تشریفات عقد و ازدواج هرچه با شکوه تر مراسم های خاص شما عزیزان با بودجه مورد نظرتان کمک نماید.

خدمات تالار